Telli kuuülevaated


Kontakt:

Tel: 664 4205
Faks: 664 4201
E-mail: info@avaron.com

Aadress:
Narva mnt 7D
B-korpus
10117 Tallinn
(Sissepääs siseõuel)

Soovid oma karjääri siduda finantsõigusega?


Tule varahaldusettevõttesse Avaron


FINANTSÕIGUSE JURISTIKS

 

Kes me oleme? Juba üle kümne aasta investeerib Avaron professionaalsete investorite ja eraisikute finantsvarasid Ida-Euroopa börsifirmadesse. Investorid on usaldanud meie 17-liikmelisele meeskonnale juhtida ligi 500 miljonit eurot oma vara. Meie eesmärk on olla professionaalse investori parim partner Ida-Euroopasse investeerimisel. Me oleme kirglikud väärtusinvestorid ja järgime vastutustundliku investeerimise põhimõtteid. 

 

Miks Sa peaksid Avaroniga liituma? Meie juures saad areneda finants- ja äriõiguse ja vastavuskontrolli valdkonna spetsialistiks. Avaroni äri on Eestis, Euroopa Liidu riikides ja väljaspool Euroopa Liitu. Just erinevates jurisdiktsioonides toimetamine ja rahvusvahelisus teeb Sinu töö põnevaks. Sa õpid tundma varahaldusäri köögipoolt. Sa näed, kuidas toimib professionaalsete teenuste firma. Ja kõike seda teed Sa tõeliselt mõnusas seltskonnas, ühtselt liikuvas meeskonnas.

 

Mida Sa tegema hakkad?  Sinu peamine tööülesanne on olla kursis Eestis ja Euroopa Liidus kehtiva finants- ja äriõigusega, et õigeaegselt ja targalt kajastada muudatused Avaroni ja meie investeerimisfondide tegevuses. Sinu vedada on meie äri arendamise õiguslik pool. Sinu ülesanne on jälgida ka, et Avaroni äri ja fondide tegevus oleks kooskõlas sisekordade ja seadustega. Sinu vedada on meie lepinguhaldus. Kui spetsiifilisi teadmisi napib, oled vajadusel tellija rollis, et advokaadibüroodelt teenust sisse osta. Töö sisaldab ka suhtlust Finantsinspektsiooniga, juhtorganite ja komiteede koosolekute protokollide koostamist ja muid äriõigusega seonduvaid ülesandeid.

 

Mida Sinult ootame? Et Sul oleks juriidiline kõrgharidus või oleksid hariduse omandamise lõppjärgus. Et Sul oleks huvi areneda väga heaks finantsõiguse juristiks. Me ei oota, et Sa juba täna seda oleksid, aga Sulle tuleb kasuks finants- või äriõiguse tundmine või töökogemus selles valdkonnas. Et Sa valdaksid kirjalikku inglise keelt, sest enamus Sinu tööst toimub inglise keeles. Et Sul oleks algatusvõimet, soovi asju ise uurida, aga samas hindame kõrgelt ka head rutiinitaluvust. Kõik muu on töö käigus õpitav. 

 

Mida me pakume? Me pakume Sulle võimalust areneda ja töötada professionaalses varahaldusäris ja saada oma ala väga heaks professionaaliks. Sinu finantspakett sõltub Sinu kogemustest ja lisaväärtusest meie ärile.


Kuidas kandideerida? Kandideerimiseks saada palun CV koos täidetud küsimustikuga (lae alla siit) aadressile cv@avaron.comPalun esita CV ja küsimustik järgneva pealkirjaga: AASTA.KUU_Eesnimi_Perekonnanimi_CV ja AASTA.KUU_Eesnimi_Perekonnanimi_Questionnaire.

Tööpakkumine kehtib kuni 30. märtsini. Kõik küsimused on teretulnud e-postile cv@avaron.com.